Möller's zivju eļļa

Möller's šķidrā zivju eļļa – tā ir tīra un dabīga mencu aknu eļļa

Šķidrā zivju eļļa – tā ir gadsimtiem lolota klasiska zivju eļļas forma. Lai arī mūsdienu tehnoloģijas ļauj ražot dažāda veida zivju eļļas, tomēr klasiska svaiga mencu aknu eļļa tiek uzskatīta par vienu no visvērtīgākajām. Möller's mencu aknu eļļa satur vērtīgās omega-3 taukskābes un dabīgos A un D vitamīnus. Lai eļļa ilgāk saglabātos svaiga, tai papildus tiek pievienoti dabīgie antioksidanti, kas satur E vitamīnu.

Möller’s šķidrās zivju eļļas nesatur konservantus vai citas ķīmiskas vielas. Lai aizsargātu produktus no oksidēšanās, tiek pievienoti tikai dabīgie antioksidanti. Pēc ilgiem pētījumiem, kas pavadīti laboratorijā, Möller’s speciālistiem ir izdevies izveidot dabīgo antioksidantu sistēmu, kas aizsargā produktu no oksidācijas un eļļa ilgāk saglabājas svaiga no pirmās līdz pēdējai lāsei!

Kāpēc vērts dzert šķidro zivju eļļu?

  1. Tajā ir augsta vērtīgo taukskābju koncentrācija. Viena no lielākajām vērtībām zivju eļļās ir omega-3 taukskābes. Jūras zivju omega-3 taukskābes EPS un DHS palīdz uzturēt normālu sirds darbību. DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Pozitīvu ietekmi uz redzi un smadzeņu darbību novēro uzņemot 250 mg DHS, uz sirds darbību - 250 mg EPS un DHS omega-3 taukskābju dienā. A un D vitamīni ir būtiski normālai imūnsistēmas darbībai. D vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību un muskuļu funkciju. A vitamīns nepieciešams ādas un gļotādas veselībai un redzei. Viena tējkarote (5 ml) Möller’s zivju eļļas satur līdz 1200 miligramiem omega-3 taukskābju.
  2. Pietiekami lietot tikai vienu reizi dienā. Lai uzņemtu ieteicamo omega-3 taukskābju dienas devu (1000 mg), jums ir nepieciešama tikai viena tējkarote Möller’s zivju eļļas, un tikai vienu reizi dienā (ar 1 kapsulu nav iespējams uzņemt nepieciešamo omega-3 taukskābju daudzumu, tādēļ parasti ieteicamā diennakts deva sasniedz 2-3 kapsulas).
  3. Jūs varat ietaupīt naudu. Šķidrās zivju eļļas ir vieglāk izgatavot kā kapsulas, tieši tāpēc tai parasti ir daudz zemāka cena, bet vērtīgo taukskābju koncentrācija ir lielāka.
  4. Piemērota forma gan pieaugušajiem, gan bērniem. Zivju eļļu ieteicams sākt dot bērniem jau no 4 mēnešu vecuma un turpmāk lietot visas dzīves garumā. Tā kā bērni nevar norīt kapsulas, kā vispiemērotākā forma, lai uzņemtu tīru zivju eļļu, ir šķidrā zivju eļļa. Turklāt šķidrā zivju eļļa ir lieliska iespēja tiem, kas nevar vai nevēlas lietot kapsulas.

 

Visiem mūsu produktiem ir pirmšķirīga kvalitāte, pateicoties augstas kvalitātes izejvielām, mūsdienīgām pārstrādes metodēm un stingrai kvalitātes kontrolei visos ražošanas posmos. Möller's mencu aknu eļļa ir apbalvota ar 29 zelta medaļām par izcilo kvalitāti.

Mӧller's šķidrajām zivju eļļām vairākkārtīgi ir piešķirti Starptautiskā garšas un kvalitātes institūta (ITQI) Briselē, ”ITQI Superior Taste Award" apbalvojumi par to lielisko garšu un augsto kvalitāti (www.ITQI.com).

Mӧller's zivju eļļa tiek pildīta ērtās 250 ml zaļās stikla pudelēs. Jūs varat izvēlēties zivju eļļu ar dabīgu, citronu un augļu garšu.

 

Möller's zivju eļļa, 250 ml
Sastāvs:  5 ml
Mencu aknu eļļa: 4625 mg
Omega-3 taukskābes:
 - DHS
 - EPS
1200 mg**
  600 mg
  400 mg
A vitamīns
250 µg RE (31%*)
D vitamīns 10 µg (200%*)
E vitamīns 10 mg α-TE (83%*)

* IDD (no ieteicamās diennakts devas)
** 1100 mg Möller’s zivju eļļā ar citrona garšu

 

Lietošana: zivju eļļai ar citrona garšu ieteicamā diennakts deva zīdaiņiem no 4 nedēļu vecuma: 2,5 ml, devu pakāpeniski palielinot līdz 5 ml 6 mēnešu vecumā. Zivju eļļai ar dabīgu un augļu garšu ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem un bērniem no 6 mēnešu vecuma ir 5 ml (1 tējkarote) pēc ēšanas.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Ražotājs: Axellus AS, Norvēģija


Mӧller's šķidrā zivju eļļa - tradicionāls veids, kā parūpēties par savu un savas ģimenes veselību!


Praktiski padomi, kā dot zivju eļļu zīdaiņiem un bērniem

 


"Möller's" – dabīgie un uzticamie zivju eļļas produkti no Norvēģijas. 160 gadus lolota kvalitāte.

SIA "Orkla Health", Rūpniecības 19-6, Rīga, LV-1010, info@orklahealth.lv, tel. +371 67212405, www.orklahealth.lv
"Möller`s" produktus meklējiet visās Latvijas aptiekās.
© 2013-2015 Mollers. Visas tiesības aizsargātas.